Virtuves virsmas no mākslīgā akmens


Mūsdienīgs mākslīgais akmens ir tik labs, ka to ir grūti atšķirt no dabīgā. Līdzības ir ne tikai ārējos parametros, bet arī tādās svarīgās īpašībās, kā: ilgmūžība, praktiskums, izturība pret netīrumiem, pret skrāpējumiem un bojājumiem ekspluatācijas laikā. Dupont – ASV uzņēmums, kurš nodarbojas ar materiālu ražošanu ar augstiem tehniskās-ekspluatācijas rādītājiem. Viens no tās galvenajiem darbības virzieniem – Corian un Montelli akmens izgatavošana. Mūsu kompānija AB VIRTUVES realizē virtuves virsmas, kuras izgatavotas no dažādiem kompozītmateriāliem, ieskaitot Dupont zīmola produkciju.

Galda virsmas no mākslīgajiem materiāliem ir kļuvušas par pierastu lietu mūsdienīgās virtuvēs, tikpat ikdienišķas, kā iebūvējamās virtuves iekārtas. Tās ir populārākas par standarta koka un plastika variantiem, jo tām piemīt unikālas īpašības, kuras ir neaizstājamas virtuvē.

Izstrādājumu no kompozītmateriāliem priekšrocības:

  • Izturība pret augstām temperatūrām.
  • Īpaša ūdeni atgrūdoša struktūra.
  • Poru neesamība.
  • Ideāli gluda virsma.
  • Lietošanas vienkāršība.
  • Izturība pret mehāniskiem bojājumiem.

Mākslīgā akmens izvēle

Kompozītmateriālu tirgū mākslīgais akmens tiek piedāvāts plašā izvēlē, dažkārt ir grūti orientēties visā šajā piedāvājumā. Taču mēs koncentrēsimies tikai uz kompānijas Dupont™ zīmoliem, proti, Corian un Montelli – turpmāk vairāk par to īpašībām.

Praktiskais un skaistais Corian

Patērētājam tiek piedāvāts liels toņu un krāsu assortiments. Ar to var viegli realizēt jebkuras dizaina idejas. Tas vienlaicīgi apvieno dažādas pozitīvās īpašības (skaistums, funkcionalitāte, ilgmūžība) un vienlaicīgi tam nav trūkumu, kuri raksturīgi dabīgam materiālam (plaisas, porainība, faktūras svārstīgums, radioaktīvā fona starojuma iespējamība). Salīdzinot ar dabīgo, Corian materiāls ir silts to pataustot. Tam ir lieliska izturība pret mehāniskiem triecieniem, izturība pret bojājumiem un tas demonstrē izcilas ekspluatācijas īpašības: neuzsūc mitrumu, tam nav mijiedarbības ar sadzīves šķidrumiem (kafija, ketčups, vīns): nonākot ar tiem saskarsmē neveidojas plankumi.

Izturīgais un mūžīgais Montelli

Materiāla virsma, kurai nav porainības, dod labu izturību pret dažāda veida netīrumiem, baktērijām, pelējumu. Virtuves virsmas, izgatavotās no Montelli zīmola materiāla, ir ārkārtīgi ilgmūžīgas, tāpēc bieži vien tiek izmantotas telpās ar lielu cilvēku pieplūdumu (restorāni, kafeinīcas, bāri). Šādas virsmas neabsorbē ūdeni un taukus, ir viegli tīrāmas un saglabā perfektu izskatu daudzu gadu garumā.

ab virtuves MC2