Virtuves pēc pasūtījuma salonā “ab virtuves” - stilīgi, skaisti un moderni!


Kompānija “ab virtuves” gatava iemiesot ikviena klienta, dizaina sapņus un idejas, ja tas vēlēsies personīgi piedalīties augstas kvalitātes virtuves projektēšanā. Mūsu dizaineri palīdzēs jums izvēlēties materiālus un mēbeļu furnitūru . Mēs nodrošināsim pilnu servisu lai mēbeles virtuvei un ne tikai, būtu piegādātas un samontētas jūsu mājas, birojā vai citā jūsu norādītajā adresē. Ja Jūs meklējat virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, mēs esam gatavi piedāvāt visizdevīgāko cenu un garantējam Jūsu pasūtījuma operatīvu un kvalitatīvu izpildi.

Virtuves projektēšana notiek individuālā kārtā, tāpēc tā noteikti iederēsies esošajā dzīvokļa interjerā, atšķirībā no gatavajiem virtuves komplektiem. Virtuves pēc pasūtījuma – ir ne tikai stilīgi, prestiži un moderni, tas ir vienkārši nepieciešami.

Kādās situācijās virtuves pēc pasūtījuma no ab virtuvēm kļūs par labu risinājumu?

  • Jūs nespējat izvēlēties optimālo variantu no esošajiem piedāvājumiem.
  • Virtuves telpai ir sarežģīta forma, bet gribās izvietot visu nepieciešamo.
  • Mēbeles virtuvei, projektētas ņemot vērā Jūsu prasības un vēlmes, ir sens sapnis.
  • Jūs neapmierina gatavās mēbeles virtuvei, to kvalitāte.

Pirms tiek pasūtīta virtuves projektēšana, jāņem vērā, pirmkārt, šī ir telpa, kur gatavo ēdienu, tāpēc mēbelēm jābūt komfortablām, praktiskām un ērtām ēdiena gatavošanai un ēšanai. Virtuves pēc pasūtījuma stila ziņā jābūt harmoniski saskaņotām ar mājokļa kopējo dizainu.

Daudzus interesē, kas ietekmē virtuves mēbeļu izmaksas. Izmaksas ietekmē materiāli no kuriem tiek izgatavotas mēbeles virtuvei un protams izvēlētie iekšējie mehānismi.

Starp galvenajām virtuves mēbeļu pēc pasūtījuma priekšrocībām var minēt: atbilstību visiem konkrētās telpas parametriem, individuāla dizaina projekta veidošanu, visu klienta vēlmju un fantāziju ņemšana vērā, elastīgu cenu politiku.

Virtuvēm pēc pasūtījuma ir jāatbilst komforta, estētiskās pievilcības, funkcionalitātes un ergonomikas prasībām. Mēbeles virtuvei, ko izgatavo mūsu kompānija ab virtuves, pilnībā atbilst visām šīm prasībām.

ab virtuves MC2