Virtuves no ab virtuves – tas ir tas, kas nepieciešams mūsdienu cilvēka komfortam un mājīgumam


Iekārtojot visas istabas privātmājā vai dzīvoklī, lielāko daļu laika aizņem virtuves iekārtošana. Saimnieki izmanto šo telpu katru dienu. Un tieši šeit visbiežāk sanāk kopā ciemiņi vai ģimene pie viena galda, tāpēc ir tik svarīgi, lai virtuves mēbeles būtu ērtas un komfortablas ikvienam.

Mode ir mainīga un katru gadu atpazīstamākie dizaineri izstrādā aizvien jaunākus risinājumus. Pēdējā laikā īpaši populāras kļuvušas iebūvējamās virtuves. Un nav jau brīnums, jo tām ir daudz priekšrocību. Kompānija ab virtuves piedāvā savus pakalpojumus, lai radītu praktiski jebkuras sarežģītības virtuves mēbeles. Pie mums strādā pieredzējuši un kvalificēti speciālisti, kuri ikdienā nodarbojas ar iebūvējamām virtuvēm un zina par tām visu.

Virtuves ar iebūvējamo tehniku – tas ir mūsdienīgs risinājums, kurš dod iespēju maksimāli ergonomiski izmantot visu telpas platību, tai pat laikā dodot šai telpai dzīvojamās istabas izskatu. Un tas tikai tāpēc, ka tehnika darba zonā ir integrēta mēbelēs, nevis atrodas atsevišķi.

Ar kādām priekšrocībām ir apveltītas kompānijas ab virtuves iebūvējamās virtuves?

  • Ergonomiskums. Kompetenti izprojektētas virtuves, kurās būs maksimāli iebūvēta tehnika, ir ļoti praktiskas un ērtas jebkurai saimniecei. Visa sadzīves tehnika ir noslēpta speciālos blokos, bet brīvo platību var izmantot pēc sava prāta. Ļoti ērti ir izmantot tehniku pat nelielā telpā, turklāt nav jūtama telpas pieblīvētība un šaurība.
  • Vizuālā harmonija. Virtuves šajā gadījumā izskatās kā vienots veselums, nevis kā atsevišķi priekšmeti.
  • Mājīgums. Iebūvējamās virtuves tiek noformētas tādā veidā, ka tiek radīta dzīvojamās telpas un patīkama mājīguma atmosfēra.

Būtu jāzin – iebūvējamās virtuves atšķirās pēc sastāvdaļu izvietojuma, to komplektācijas un virtuves mēbeļu noformējuma. Praktiski neviena iebūvējamā virtuve neiztiek bez tādas tehnikas, kā – nosūcējs, plīts virsma, ledusskapis, izlietne, veļas mazgājamā mašīna, trauku mazgājamā mašīna, cepeškrāsns. Taču tas ir standarta aprīkojums, bet mēs piedāvājam iebūvēt arī mazo sadzīves tehniku, lai vēl vairāk atvieglotu saimnieces darbu.

Tikai virtuves mēbeles ar iebūvējamo tehniku no ab virtuves ļaus Jums gatavot ēdienus ar prieku un ātri, un nodrošinās absolūtu komfortu.

ab virtuves MC2