Virtuves mēbeles no ab virtuves iedvesmo radīt kulinārus šedevrus!


Mūsdienīgās virtuves mēbeles – tas nav tikai vienkārši mēbeļu komplekts. Tā ir rūpīgi pārdomāta koncepcija, kurā tiek apvienotas ērtības un skaistums, komforts un estētika, kur virtuves tehnika veiksmīgi iekļausies dizaina risinājumos, bet ēdiena gatavošana būs patīkama nodarbe.

Mēbeļu izgatavošana virtuvei kompānijā ab virtuves – tā ir iespēja burtiski iegūt savu sapņu virtuvi. Katra saimniece zin, kas viņai virtuvē ir vajadzīgs, kādai jābūt darba telpai, bet mūsu zināšanas un iespējas palīdzēs to visu realizēt dzīvē un tas pat pārspēs visas Jūsu cerības.

Kā mēs radām mūsu virtuves mēbeles?

Pirmām kārtām priekš mums – tas ir topošā interjera Jūsu redzējums, kā Jūs gribētu organizēt telpu. Tāpēc virtuves mēbeļu izgatavošana ir pirmkārt Jūsu vēlmju izpilde.

Jau topošās virtuves uzmetumu stadijā, Jūs varat veikt korekciju. Uzmetums tiek iztrādāts ņemot vērā telpas izmērus un to, kā tiks izvietoti mēbeļu priekšmeti un virtuves tehnika. Lai veiktu izmērus, pie Jums atbrauks mūsu speciālists.

Kad Jūs apstiprināsiet projektu 2 D formātā, mēs sāksim izstrādāt projekta dokumentāciju un 3 D formāta vizualizāciju. Tas ļaus Jums redzēt darba rezultātu, apstiprināt to vai veikt kaut kādas izmaiņas.

Pec projekta saskaņošanas tiek uzsākta mēbeļu izgatavošana. Tās tiek izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, izmantojot mūsdienīgās komplektējošās detaļas un sistēmas. Mūsu uzdevums – radīt virtuves mēbeles – funkcionālas, ērtas, ergonomiskas.

Atsevišķi tiek izplānota skapju iekšējā organizācija. Tās ir atvilktnes, kastītes, izbīdāmās un pagriežamās sistēmas, kuras ļaus ērti glabāt ne tikai traukus, bet arī dažādas specijas un produktus.

Galarezultātā Jus iegūstat ērtas, funkcionālas virtuves mēbeles, pateicoties kurām būs viegli, ar baudu gatavot ēdienu.

Virtuves mēbelēm jābūt skaistām!

Šo apgalvojumu mēs atbalstām izgatavojot virtuves mēbeles katram projektam. Kompānijā ab virtuves zin, cik svarīgi, lai virtuves mēbeles būtu ne tikai ērtas, bet arī skaistas. Tāpēc izgatavojot virtuves mēbeles, mēs rūpīgi veidojam dizainu, izmantojot mūsdienīgās tehnoloģijas un materiālus.

Pabeigts izskats un estētiskums piedod izvēlei kompetenci un pareizu virtuves tehnikas izvietojumu atbilstoši dizaina koncepcijai. Mūsdienīgi virtuves tehnikas ražotāji šobrīd spēj piedāvāt plašu visiespējamāko dizaina risinājumu izvēli.

ab virtuves MC2