Virtuves interjera projektēšana kompānijā ab virtuves — piepildām Jūsu vēlmes


Ļoti svarīgi ir komfortabli justies savā virtuvē. Interjera projektēšana un iespēja izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma, ļauj radīt tieši to telpu, kura atspoguļos Jūsu raksturu un priekšstatus par komfortu.

Kāpēc Jums vajadzētu pasūtīt interjera projektēšanu?

Ļoti vienkārši – profesionāļi palīdzēs Jums iemiesot dzīvē to, kā Jūs iedomājaties savu ideālo telpu. Kompānijā ab virtuves māk strādāt ar dažādiem materiāliem un faktūrām, izvēlēties krāsu gammu un pat uzminēt klientu vēlmes. Tāpēc, ja Jūs gribat saņemt to, par ko sapņojat, virtuves projektēšana ir tas, kas Jums nepieciešams.

Interjera projektēšanas etapi

Tāpat, kā jebkurš darba process, interjera projektēšana notiek vairākos etapos:

  • Pasūtītāja intervēšana: šajā posmā mēs uzzinām, kāds stils Jums ir tuvāks, ko tieši gribat redzēt savā virtuvē, un kā Jūs redzat darba telpas organizēšanu.
  • Izstrādājam dizaina koncepciju saskaņā ar Jūsu vēlmēm.
  • Izstrādājam ne mazāk, kā trīs plānošanas variantus 2 D formātā, norādot mēbeļu izkārtojumu.
  • Saskaņojam plānošanas variantu ar klientu.
  • Izstrādājam projekta dokumentāciju, kurā ir iekļauti plāni un inženiertehnisko komunikāciju rasējumi, iebūvēto mēbeļu izvietošana atbilstoši telpas gabarītiem, izmantojamo materiālu un telpas elementu saraksti.
  • Mēbeļu pēc pasūtījuma izvēle vai izstrāde, apdares materiālu izvēle, dekora elementu, interjera kompozīciju, gaismekļu, utt. izvēle.
  • 3 D interjera maketa izstrāde atbilstoši saskaņotajiem plānošanas rasējumiem, izvēlētajiem materiāliem un saturam. Mēs piedāvājam Jums iespēju paskatīties uz topošo virtuvi visās deteļās, pirms Jūs apstiprināsiet projektu.
  • Virtuves projektēšanas projekta apstiprināšana.
  • Projekta īstenošana un autoruzraudzība.

Kompānijā ab virtuves Jūs varat pasūtīt vai nu tikai virtuves projektēšanu, vai arī visa projekta izpildi „līdz nodošanai”, ieskaitot mēbeļu uzstādīšanu un telpas dekorēšanu.

Virtuves interjera projektēšana ļauj izstrādāt katru detaļu un izmantot visu derīgo platību. Mēbeles pēc pasūtījuma atbilst telpas gabarītiem un Jūsu priekšstatiem par komfortablu darbu virtuvē. Tāpēc, pieņemot lēmumu veikt virtuves kapitālo remontu vai vienkārši nomainīt dizainu, sazinieties ar profesionāļiem, un tad katra minūte, ko pavadīsiet virtuvē, būs piepildīta ar harmoniju un komfortu.

ab virtuves MC2