Virtuves dizaina plānošana


Pērkot virtuves, Jūs ieguldāt savus ietaupījumus komfortā un mājas skaistumā, Jūsu mīļoto lieliskajā noskaņojumā, un pareizi pagatavotā un garšīgā ēdienā. Kompānijas ab virtuves speciālisti ir gatavi radīt Jums virtuvi, kur izmantoti kvalitatīvi kompozītmateriāli, drošas tehnoloģijas un aktuālas dizaina tendences. Ir trīs iemesli, kāpēc virtuves izgatavošana ir jāuztic tieši mums.

 

Ar mūsu virtuvēm mājas tiek pārdotas ātrāk

Iespējams, šodien Jūs esat pārliecināti, ka dzīvosiet šajā mājā gadu desmitiem. Taču, ja kādu dienu Jūs nolemsiet mainīt savu mājokli, māju pārdot būs vieglāk. Kā gan citādi, jo jaunajiem īpašniekiem iepatiksies funkcionālas un praktiskas mēbeles, ergonomisks dizains, ērti izvietotās virtuves galda virsmas.

Pasūtot virtuves pie mums, Jūs tērējat naudu ne tikai savu sapņu realizācijai, bet arī padarāt pieejamu potenciālajiem pircējiem to, ko viņi nevarēja sev atļauties. Protams, tas pozitīvi ietekmēs viņu lēmumu iegādāties šo māju.

 

Virtuves visiem un ikvienam

Ko Jums nozīmē moderna virtuve?

  • Saimnieces atzīmēs, ka tā ir ērti organizēta un izplānota telpa, kur viss ir pa rokai, nav jātērē daudz laika un pūļu, lai pagatavotu garšīgas pusdienas.
  • Vecāka gadagājuma cilvēki teiks – labākās virtuves ir tās, kurās var kopīgi pusdienot ģimenes lokā, nesteidzīgi sarunāties, pasēdēt ar draugiem.
  • Jaunās māmiņas atzīmē – galvenais, lai virtuves būtu drošas. Tas ir tad, ja virtuves galda virsmas ir izgatavotas no ekoloģiski drošiem kompozītmateriāliem. Tas ir arī tad, kad bērns rotaļādamies nesavainos savus pirkstiņus un neuzskries virsū asiem stūriem.

Kompānijas ab virtuves speciālisti gatavi tērēt daudz laika un pūļu, lai izprojektētu virtuves atbilstoši visu ģimenes locekļu vajadzībām.

Kvalitāte uz visiem laikiem

Lai izgatavotu virtuves, mēs izmantojam ilgmūžīgus, izturīgus materiālus, kas ir izturīgi pret dažādām mehāniskām iedarbībām, asām temperatūras svārstībām, ilgstošu mitruma iedarbību. Un pat pēc daudziem gadiem, virtuves skapīšu furnitūra, kuru uzstādījuši ab virtuves speciālisti, izskatīsies kā jauna, bet aizvērējmehānismi – darbosies navainojami. Ja Jums tas viss patiešām ir svarīgi, Jūs tagad zināsiet, kur pasūtīt virtuves.

ab virtuves MC2