Vannas istabas mēbeles no ab virtuves – tas ir skaistums, ērtības un komforts


Kad ir nepieciešama interjera projektēšana, vannas istabai ir obligāti jāpievērš paaugstināta uzmanība. Tas ir tāpēc, ka daudzos dzīvokļos šī telpa ir ļoti maza, un ir ļoti svarīgi pareizi izvēlēties vannas istabas mēbeles. Galu galā, no tā ir atkarīgas saimnieku ērtības un komforts.

Kompānija ab virtuves piedāvā saviem klientiem vannas istabas mēbeles visdažādākajos variantos, kas palīdzēs pareizi organizēt esošo telpu. Ikviens saprot – vannas istabas var būt dažādas: apvienotas ar sanitāro mezglu, mazas, lielas. Tāpēc, ļoti liela nozīme ir tam faktoram, lai istaba nebūtu vienkārši piepildīta ar dažādām mēbelēm, bet lai katrs elements izpildītu savu uzdevumu. Visas šīs detaļas palīdzēs ņemt vērā mūsu profesionālie darbinieki, kad būs nepieciešama interjera projektēšana, radot patiešām komfortablas, daudzfunkcionālas un vienlaikus pievilcīgas mēbeles.

Vannas istabas mēbeles – kādām tām jābūt?

  • Ilgmūžīgām.
  • Mitruma izturīgām.
  • Funkcionālām.
  • Ļoti kvalitatīvām.

Jāatzīmē, tieši tādas vannas istabas mēbeles ir kompānijā ab virtuves. Turklāt, mūsu interjera priekšmetiem piemīt lielisks estētiskais ārējais izskats. Ražojot savu produkciju, mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus, kuri ir visvairāk piemēroti telpām ar paaugstinātu mitrumu, tvaiku, kā arī krasām temperatūras izmaiņām. Tāpēc, mēs projektējam mēbeles, izmantojot izturīgus materiālus, kuri ir izturīgi pret mitrumu un siltumu.

Ko iegūst cilvēki, atnākot uz kompāniju ab virtuves?

  • Plašu furnitūras un materiālu izvēli.
  • Iespēju radīt savu dizaina variantu.
  • Vajadzīgo izmēru piemērošanu mēbelēm, ņemot vērā telpas platību.

Šobrīd vannas istabas mēbeļu iegāde vai izgatavošana, nebūs grūta, jo mūsu kompānija ir gatava piedāvāt savus pakalpojumus. Tajā pat laikā, pie mums var pasūtīt ne tikai vannas istabas mēbeles, bet arī virtuves mēbeles, kā arī garderobes, skapjus, galdus un citus interjera priekšmetus. Mēs palīdzēsim padarīt Jūsu vannas istabu mājīgu un harmoniski apvienot interjeru ar kopējo visu telpu dizainu. Atnākot pie mums, Jūs saņemat lielisku iespēju pārveidot vannas istabu savā stilā, kura nevienam citam nebūs. Būsim priecīgi sadarboties ar Jums!

ab virtuves MC2