Skapji ar bīdāmām durvīm: piespiedu līdzeklis vai teicama iespēja


Pat nelielā vienas vai divu istabu dzīvoklī, vai arī studijā ir jābūt slēgtai vietai drēbju un apavu glabāšanai. Labi, ja dzīvoklis ir mūsdienīgs – dažos projektos šādas garderobes ir paredzētas. Taču nelielai telpai, 40-50-60 m2 dzīvokļos, kur ir vecais plānojums, parastais skapis vairs nederēs: taču skapji ar bīdāmām durvīm būs tieši laikā. Kompānijas ab virtuves speciālisti izstāstīs, kādiem tiem ir jābūt un kāpēc tas ir labākais risinājums savu drēbju glabāšanai.

Skapji ar bīdāmām durvīm: izvēlāmies

Ja nolēmāt iegādāties skapjus ar bīdāmām durvīm, jāizvēlās būs no diviem variantiem:

  • Skapis korpusa.
  • Skapis iebūvējamais.

Korpusa modeļu atšķirības no klasiskajiem modeļiem ar veramajām durvīm:

  • Durvju atvēršanas mehānisms – skapji ar bīdāmām durvīm viegli atverās, kalpo ilgi.
  • Iespēja elastīgi izmantot telpu, pateicoties kam, skapjus viegli var pārvērst par nelielām garderobēm.
  • Telpas ekonomija.

Iebūvējamie modeļi ir vēl labāki. Ja izdodās atrast piemērotu nišu, tos var izmantot kā pilnvērtīgas garderobes. Tiesa, jāņem vērā, iebūvējamo modeli izdosies uzstādīt tikai tajā gadījumā, ja būs veikta kaut minimāla interjera projektēšana un izmēru noņemšana. Jums tikai precīzi jāzina, kā izvietot skapi, kādai jābūt tā formai un kādu izvēlēties iekšējo iekārtojumu. Korpusa mēbeles nav tik ļoti atkarīgas no plānojuma un interjera veidošanas – tās var nopirkt bez riska, arī bez izmēru noņemšanas, ja tikai ir brīva vieta.

Interjera projektēšana, ņemot vērā, ka tiks iegādāti skapji ar bīdāmām durvīm

Kompānijas ab virtuves darbinieki atgādina, skapji ar bīdāmām durvīm – tas ir ne tikai labs risinājums nelieliem dzīvokļiem, bet arī veids, kā mainīt telpu. Interjera projektēšana Jūs patīkami pārsteigs ar tādām bīdāmo skapju īpatnībām, kā:

  • Iespēja uz durvīm uzstādīt liela izmēra spoguļus (līdz ar to vizuāli palielināt telpu).
  • Izmantot telpas stūrus.
  • Iespēja izvietot skapi ar bīdāmām durvīm blakus durvju ailei, ja durvis verās uz istabas iekšpusi.

Skapji ar bīdāmām durvīm: pēc pasūtījuma vai jau gatavi

Mēs rekomendējam iegādāties tikai skapjus pēc pasūtījuma. Precīzi izmēri, krāsas un faktūras izvēle, ērta iekšējā iekārtojuma izstrāde, kura atbildīs Jūsu vajadzībām – tas viss ir iespējams, ja skapi izgatavo pēc pasūtījuma. Gatavie varianti ir derīgi tajos gadījumos, ja mēbeles nepieciešamas steidzīgi: tas ir rezerves variants, tāpēc labāk iegādāties lētu skapi, kuru ar laiku nomainīsiet pret labi pārdomātu garderobi.

ab virtuves MC2