Interjera projektēšana, kas jāņem vērā?


Pareiza virtuves telpas organizēšana – ērtību un funkcionalitātes garants. Sākot interjera projektēšanu nepieciešams ņemt vērā daudzus parametrus: telpas kopējo platību, mēbeļu daudzumu, vai ir nepieciešamība izvietot pusdienu galdu. Ja virtuvei ir nelieli izmēri, tad izvietot visu nepieciešamo tehniku un mēbeles ir problemātiski. Palīdzēt ieekonomēt telpu var skapīši ar bīdāmām durvīm un dažas projektēšanas īpatnības, kuras ir nepieciešams zināt.

Kompānija „ab virtuves” nodarbojas ar mēbeļu ražošanu, izmantojot augsti kvalitatīvus materiālus no atpazīstamiem ražotājiem, tādiem kā: Rehau, Egger, Kronospan, Pfleiderer. Izgatavojot virtuves skapīšus izmantojam izturīgu furnitūru no Kesseböhmer, Hettich, Häfele, Blum, Camar, Grass, Hailo. Mūsu mēbeles – teicams risinājums, kā mazgabarīta virtuves telpām, tā arī plašām virtuvēm. Ar mūsu mēbelēm Jūs varat īstenot dzīvē jebkuru dizaina ideju, noformējot izsmalcinātu interjeru.

Virtuves interjera projektēšana – īpatnības

Pirmām kārtām ir jāpārdomā, kā izvietot virtuves iekārtas. Vēlams to integrēt virtuves kompozīcijā vēl projekta izstrādes stadijā. Ļoti ērti virtuves iekārtas ir iebūvēt mēbelēs, tapēc virtuves skapīšus labāk izgatavot pēc pasūtījuma. Pasūtot mēbeles virtuvei var izvēlēties optimālu skapīšu daudzumu orientējoties pēc izmēriem un maksimāli efektīvi izmantot virtuves telpu. Eksistē daudz ideju mazgabarīta virtuvēm:

  • Transformējošo elementu izmantošana.
  • Galda virsmas izvietošana pie loga.
  • Papildus plauktu izvietošana perpendikulāri loga rāmim.
  • Galdu ar atvāžamām virsmām izmantošana.
  • Tiek piedāvāti skapīši ar bīdāmām durvīm.
  • Var izmantot telpu virtuves piederumu glabāšanai virs pusdienu galda, pie griestiem.

Sienas skapīšus var neizmantot, tagad tas nav modē, taču ja virtuve ir ļoti maza, to izmantošana kļūst par nepieciešamību telpas ekonomijai. Šajā gadījumā ir nepieciešami atvieglotie skapīšu varianti, neliela apjoma, kuri vizuāli nepieblīvē telpu.

Apakšējos virtuves blokus vēlams uzstādīt uz augstām kājiņām vai montēt uz sienām. Ja nepieciešams izvietot pusdienu galdu, vēlams to darīt maksimāli tālu no darba virsmām, atdalot ēdamistabu no ēdiena gatavošanas zonas.

ab virtuves MC2