Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma kompānijā ab virtuves – pareiza izvēle


Ilgu laiku virtuves bija pieticīgs stūrītis dzīvoklī. Taču mūsdienu dzīvokļu standarti ir kardināli mainījuši doto situāciju. Tie cilvēki, kuri grib labiekārtot virtuvi, pasūta mēbeles pēc individuāliem projektiem, kur tiek ņemtas vērā visas dzīvokļa īpašnieka vēlmes un priekšstati. Ja Jums nepieciešamas mēbeles pēc pasūtījuma, mūsu kompānija ab virtuves piedāvā savus pakalpojumus.

Mēbeļu izgatavošana tiks veikta izmantojot augsti tehnoloģiskas iekārtas. Mēs izgatavojam virtuves mēbeles dažādos stilos un krāsu risinājumos.

Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma no mūsu kompānijas ab virtuves ir apveltītas ar daudzām priekšrocībām, par ko tās arī ir iecienījuši mūsu klienti:

  • Materiālam ir trieciendroša izturības spēja, noturība pret mitrumu un paaugstinātu temperatūru.
  • Kompānijas katalogā ,var apskatīties paraugus un izvēlēties materiālu, dekoratīvos elementus, furnitūru, krāsu, stilu.
  • Tā kā mēs izgatavojam mēbeles patstāvīgi, bez starpniekiem, varam to izdarīt īsā laikā, nosakot pieņemamas daudziem klientiem cenas.
  • Saviem izstrādājumiem, mēs dodam labu garantiju, jo esam pilnīgi pārliecināti par to kvalitāti.
  • Mēbeles pēc pasūtījuma būs ne tikai skaistas, stilīgas un daudzfunkcionālas, bet tās arī harmoniski iekļausies jebkurā virtuves telpas interjerā.
  • Mēbeļu izgatavošana pēc individuāla projekta dod iespēju īpašniekam demonstrēt savu izsmalcināto gaumi.
  • Mēs ļoti uzmanīgi uzklausām visas klientu vēlmes un prasības, un izgatavojot mēbeles to visu ņemam vērā.
  • Sadarbojamies tikai ar sen un labi pārbaudītām kompānijām-ražotājām, tāpēc var pat nešaubīties par materiālu un furnitūras kvalitāti.
  • Mēs rūpējamies par savu reputāciju, tāpēc visus darbus izpildām ļoti augstā līmenī, un kā liecība tam ir mūsu klientu daudzās atsauksmes.

Pieredzējuši un kvalificēti meistari, kuri strādā mūsu kompānijā ab virtuves, pastāvīgi seko jaunumiem tirgus jomā, pēta jaunās tendences, lai pēc tam piedāvātu saviem klientiem interesantus un stilīgus variantus, kuri spēj pārsteigt ikvienu. Mēs nebaidāmies no grūtībām, un esam gatavi izgatavot virtuves mēbeles, jebkurā sarežģītības pakāpē. Mums ir ļoti svarīgi, lai atnākot pie mums, klients būtu apmierināts ar mūsu darba rezultātiem. Lai tas būtu tā, mēs darām visu iespējamo un pat neiespējamo.

ab virtuves MC2