Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma kompānijā ab virtuves – praktisku un mūsdienīgu cilvēku izvēle


Mēbeļu izgatavošana šobrīd vairs nav jauns, taču ļoti pieprasīts un populārs pakalpojumu veids, ko sniedz pazīstamā Latvijas kompānija ab virtuves. Ļoti bieži tipveida izmēru un formu mēbeles neiederās esošajā interjerā, neder pēc gabarītiem, formas, faktūras, krāsas, tāpēc kompānija ab virtuves piedāvā mēbeles pēc pasūtījuma.

Mēbeļu izgatavošana pēc individuāla projekta, ko sniedz kompānija ab virtuves, garantē svarīgas priekšrocības, kuras mūsu klienti jau paspējuši novērtēt. Starp tām ir:

  • Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma – tā ir iespēja saņemt ne tikai stilīgas un skaistas mēbeles, bet arī teicami tās iekļaut jebkurā esošajā interjerā. Galvenais, rūpīgi visu izplānot, kad sākas interjera projektēšana.
  • Mēbeļu izgatavošanai pēc pasūtījuma mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus, kuri ir ļoti izturīgi pret paaugstinātu temperatūru, mitrumu, kā arī tiem ir laba triecienizturība. Jūs varat pat nešaubīties par materiālu un furnitūras kvalitāti, jo mēs jau sen sadarbojamies ar uzticamām un pārbaudītām kompānijām-ražotājām.
  • Interjera priekšmeti, kurus izgatavos mūsu speciālisti, daudzus gadus priecēs gan Jūs, gan Jūsu radus, gan draugus.
  • Mums var droši uzticēt vissarežģītāko, neparastāko projektu – mēs esam pārliecināti par savām spējām un noteikti tiksim galā.
  • Visiem pakalpojumiem un produkcijai mēs dodam labu garantiju, tāpēc varat pat nešaubīties par mūsu darba kvalitāti.
  • Mēs augstu vērtējam savu reputāciju, mīlam un cienām savus klientus un esam priecīgi, ka viņi uztic izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma tieši mums.
  • Mēbeļu izgatavošana pie mums, ļauj Jums pašiem izvēlēties materiālus, furnitūru, krāsas, izmērus. Tapēc pat visprasīgākie klienti varēs atrast sev piemērotu variantu.
  • Mēs stingri ievērojam pasūtījuma izpildes termiņus, kas norāda uz mūsu atbildību.

Ja Jūs vēl meklējat kompāniju, kurai var uzticēt mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma, rekomendējam izvēlēties ab virtuves. Kompānijas kvalificētajiem speciālistiem ir liela darba pieredze, visas nepieciešamās iemaņas, tie pastāvīgi seko tirgus jaunumiem, izstrādā savas tehnoloģijas un projektus, piedāvājot klientiem tikai pašu labāko.

ab virtuves MC2