Mēbeles virtuvei no ab virtuves – sapņi piepildās!


Katrs cilvēks sapņo, kā izvēlēties mēbeles virtuvei, kas pilnībā atbildīs viņa priekšstatiem par komfortu un gaumi. Virtuves projektēšana pēc pasūtījuma sniedz unikālu iespēju izvietot visus elementus tā, kā vēlās klients – harmoniski, stilīgi un funkcionāli. Kompānijas ab virtuves speciālisti gatavi jebkurā brīdī palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko variantu Jūsu virtuves telpai, uzmanīgi uzklausīs visas klienta vēlmes un prasības un noteikti piedāvās labākos risinājumus attiecībā uz funkcionalitāti un dizainu.

Mēs esam pārliecināti, Jūs noteikti būsiet apmierināti ar sadarbību ar kompāniju ab virtuves, kura izgatavo virtuves pēc pasūtījuma, un Jūs novērtēsiet mūsu pieredzējušo speciālistu rūpīgo attieksmi pret savu darbu.

Nevienam tas nav noslēpums, ka iebūvētās mēbeles ļauj maksimāli efektīvi izmantot telpu, integrējot tās visos iespējamos stūros, nišās un ailēs. Pateicoties tam telpas ergonomika un funkcionalitāte ievērojami uzlabojas, jo mēbeles virtuvei tiek izgatavotas pēc individuāla projekta. Mūsu darbinieki ļoti rūpīgi izstrādās katra mēbeļu elementa konfigurāciju.

Izmantojot iebūvētās mēbeles iespējams ļoti labi paslēpt visas telpas komunikācijas un defektus.

Ko var piedāvāt saviem klientiem kompānija ab virtuves?

  • Īpašu uzmanību katra klienta vēlmēm un individuālu pieeju.
  • Savā darbā mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus un furnitūru, kuru ražo sen pārbaudītas un uzticamas kompānijas.
  • Ne pirmo gadu mēs ražojam mēbeles virtuvei, tāpēc droši dodam garantiju savai produkcijai.
  • Kompānijā ab virtuves strādā speciālisti, kuri teicami pārzin savu jomu, un zina savā darbā visus smalkumus un nianses.
  • Virtuves projektēšana ir augstas klases speciālistu darbs, kuri seko līdzi jaunumiem tirgū un pastāvīgi uzlabo savu prasmju līmeni.
  • Mēs droši paziņojam – pie mums tiek izgatavotas vislabākās virtuves pēc pasūtījuma, jo mums ir viss nepieciešamais – daudzu gadu pieredze, atbildīga attieksme pret darbu un mūsdienīgas iekārtas.
  • Pie mums var atrast jebkuras sarežģītības un plaša cenu diapazona mēbeles virtuvei.

Mēbeles virtuvei no ab virtuves harmoniski iederēsies jebkurā interjerā un kalpos Jums ilgus gadus.

ab virtuves MC2