Mēbeles pēc pasūtījuma no ab virtuves – tā ir funkcionalitāte, estētika, praktiskums!


Māja – tā ir tā vieta, kur cilvēki atgriežas pēc grūtas darba dienas, atpūšas, ģimenes locekļi kontaktē savā starpā, tiekās ar draugiem. Un tik ļoti gribās, lai tur viss būtu mājīgi un maksimāli ērti. Svarīgu lomu šeit spēlē kopējais iekārtojums. Vislabāk būtu izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma. Šajā gadījumā viss būtu pilnīgi atbilstoši cilvēka vēlmēm un tad tiešām būtu nodrošināts komforts. Ja Jūs nezinat, kam ir uzticama mēbeļu izgatavošana, sazinieties ar specializēto firmu ab virtuves.

Mūsu kompānija darbojas šajā jomā jau vairākus gadus, tāpēc mēs varam piedāvāt saviem klientiem tikai pašu labāko un visaugstākajā līmenī. Daudzi jau ir paspējuši par to pārliecināties.

Priekšrocības, ko dod mēbeles pēc pasūtījuma no kompānijas ab virtuves:

  • Pareizi izvēlētās krāsas dod iespēju izdarīt tā, lai izgatavotās mēbeles pēc pasūtījuma būtu harmonijā ar kopējo telpas dizainu. Pat ja telpā ir apkures elementi, nišas, izciļņi, slēdži, rozetes, to visu var viegli un skaisti apvienot.
  • Pareiza telpas izmantošana – mēbeļu pec pasūtījuma izmērs un formas, būs pilnībā atbilstošas tai vietai, kura bija plānots tās izvietot.
  • Ja mēbeļu projektēšana tiks veikta pareizi, Jūs noteikti iegūsiet praktiskus, daudzfunkcionālus un ietilpīgus interjera priekšmetus.
  • Pateicoties lielajai materiālu izvēlei, mehānismiem, furnitūrai – ikviens saņems tieši to, ko bija pasūtījis.
  • Mēbeļu ārējais izskats būs unikāls, jo viss tiks izpildīts pēc konkrētām prasībām, ņemot vērā daudzas īpatnības, nianses, tāpēc, šādā veidā Jums būs iespēja uzsvērt savu individualitāti un unikalitāti.
  • Attiecībā uz produkcijas kvalitāti, kuru izgatavo kompānija ab virtuves, šaubu nemaz nevar būt, jo savā darbā mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes produkciju no sen pārbaudītiem piegādātājiem.
  • Pilnīga atbilstība visām vēlmēm un prasībām – ārējais izskats, tekstūra, furnitūra, krāsa, konfigurācija, mehānismi un daudz kas cits, noteikti būs tieši tādi, kādus Jūs iedomājāties.

Ja Jūs sapņojat atgriezties mājās un ieraudzīt tur skaistus un funkcionālus mēbeļu priekšmetus, sazinieties ar kompāniju ab virtuves. Mēs izgatavosim Jums ideālas mēbeles pēc pasūtījuma. Visas Jūsu vēlmes tiks garantēti izpildītas, jo pie mums strādā īsti profesionāļi, kuri sapratīs Jūs jau no pusvārda.

ab virtuves MC2