Virtuves aprīkojums: iebūvētās virtuves no ab virtuves


Virtuves aprīkojums lielā mērā nosaka virtuves funkcionalitāti un ērtības. Tas ir jāizvēlās ļoti rūpīgi, ja virtuves telpa ir neliela. Mazām virtuves telpām ideāli derēs iebūvētās mēbeles, kuras apvieno sevī praktiskumu un maksimali efektīvu telpas platības izmantošanu. Iebūvētās mēbeles ļauj panākt, ka virtuves tehnika tiek integrēta mēbeļu komplektā. Tāds risinājums ir izdevīgs gan no ergonomikas viedokļa, gan arī ir estētiski pievilcīgs.

Ērtības – ir jebkuras virtuves pamatā, bet ab virtuves mēbeles ļauj noformēt ne tikai ekskluzīvu, bet arī ļoti praktisku interjeru. Izgatavojot mēbeles, kompānija izmanto augstas kvalitātes izejvielas un inovatīvu dizainu, kas ļauj izveidot stilīgus virtuves komplektus, kuru starpā ir arī virtuves aprīkojums.

Iebūvētas virtuves priekšrocības

  • Iespēja radīt pilnvērtīgi harmonisku interjeru.
  • Efektīva virtuves telpas izmantošana.
  • Visizdevīgākais risinājums nelielām virtuvēm.
  • Nebūs šķirbu un atstarpes starp virtuves mēbelēm.
  • Šādas mēbeles ir ērtas ekspluatācijā, praktiskas un ilgmūžīgas.

Izvēloties iebūvētās virtuves, jabūt gatavam, ka tās izmaksās dārgāk. Tā kā tās bieži vien izgatavo pēc pasūtījuma, nepieciešams pirms tam izplānot, no kādiem elementiem sastāvēs komplekts. Svarīgi apsvērt, kā katrs mēbeļu priekšmets iederēsies virtuves telpā, jāveic precīzi mērījumi.

Visbiežāk šādās mēbelēs iebūvē: tvaika nosūcēju, cepeškrāsni, veļas mazgājamo mašīnu un trauku mazgājamo mašīnu, gāzes vai elektrisko plīti. Taču, izņemot virtuves tehnikas standarta komplektu, mēbelēs var iebūvēt arī citu sadzīves tehniku, piemēram: fritēšanas iekārtu, saldējamo kameru, tvaicējamo katlu, tosteri, sulas spiedi, jogurta ražojamo iekārtu, maizes krāsni, televizoru, u.c. To var piestiprināt pie galda virsmas vai piekārt uz kronšteiniem. Jebkurā gadījumā, šāds virtuves noformēšanas variants būs ērts un komfortabls ēdiena gatavošanai. Bet interjers ar iebūvētu mēbelēs tehniku, radīs patīkamu apdzīvotas, noformētas vienā stilā telpas iespaidu.

Kompānijā ab virtuves ir iegādājams virtuves aprīkojums pēc pasūtījuma. Mēbeļu izgatavošana pēc īpaša projekta, ļaus radīt ekskluzīvu virtuves interjeru, efektīvi izmantot telpas platību un organizēt ērtu praktisku darba vietu.

ab virtuves MC2