Kompozītmateriāli no ab virtuves – labākais variants virtuvei


Šobrīd, aizvien biežāk, pasūtot virtuves virsmas, cilvēki tiecas izmantot kompozītmateriālus. Šādas galda virsmas parasti tiek izgatavotas no sveķiem un pārstrādātiem materiāliem uz ūdens bāzes. Parasti, kā pārstrādātais materiāls tiek izmantota celuloze vai papīrs.

Ja izlēmāt veikt savā virtuvē remontu un ir nepieciešami iebūvējamie skapji un virtuves virsmas, mūsu mēbeļu kompānija ab virtuves gaida Jūs. Mēs piedāvāsim Jums dažādus savu darbu uzmetumus vai arī Jūs paši izstrādāsiet nepieciešamo Jums variantu un parādīsiet to mums. Mēs visu izgatavosim tieši tā, kā Jūs izvēlējāties. Mūsu darbā aizvien biežāk tiek izmantoti kompozītmateriāli, un tam ir savi iemesli, jo dotajai izejvielai ir daudz priekšrocību.

Kādas priekšrocības sniedz kompozītmateriāli:

  • Ekspluatācijas vienkāršība.
  • Izturība pret baktērijām.
  • Teicami piemēroti virtuvēm ar lielu slodzi, jo nepaliek skrāpējumi, plankumi un nebaidās no paaugstinātas temperatūras.
  • Ekoloģiski droši.
  • Šāda tipa virtuves virsmas vienmēr var būt papildinātas ar iebūvētiem paliktņiem vai žāvētavām.
  • Izturība un ilgmūžība.
  • Veselībai drošas – virtuves virsmas, izgatavotas no kompozītmateriāliem, nesatur gaistošus organiskus savienojumus, tāpēc ir pilnīgi nekaitīgas pārtikas produktiem.
  • Pievilcīgas un stilīgas.

Ja Jūs gribat, lai izgatavojot virtuves sekcijas, tiktu izmantoti kompozītmateriāli, kompānijas ab virtuves darbinieki vienmēr ir gatavi palīdzēt. Virtuves virsmas, kuras izgatavotas no šī materiāla, spēj dot virtuves telpai dabīgu izsmalcinātību, sniedzot siltuma sajūtu. Savukārt, mēs esam gatavi papildināt iegūtos mēbeļu priekšmetus ar dažādiem paliktņiem, sadales dēlīšiem, iebūvētām žāvētavām un daudzām citām detaļām, lai galarezultātā viss izskatītos ne tikai harmoniski un teicami, bet arī pildītu uzdotās funkcijas. Pie mums nāk cilvēki, kuriem patīk siltums, mājīgums, skaistums, ērtības un funkcionalitāte un mēs cenšamies, lai viņi to visu obligāti saņemtu. To visu mēs panākam izmantojot mūsdienīgas iekārtas, piesaistot augsti kvalificētus darbiniekus ar lielu darba pieredzi, izmantojot tikai kvalitatīvas izejvielas un vēlmi sasniegt tādu rezultātu, kādu gaida no mums mūsu pastāvīgie klienti.

ab virtuves MC2