Kompānijas ab virtuves mēbeļu izgatavošana radīs patīkamus iespaidus!


Pēdējā laikā plaši izplatīts pakalpojums – mēbeles pēc pasūtījuma. Tas ir tāpēc, ka mēbeļu izgatavošana pēc pašu vēlmēm, dod iespēju pilnā mērā parādīt savu individualitāti un gaumi. Kā rāda prakse, tie interjera priekšmeti, kuri tika izpildīti saskaņā ar klienta prasībām, ilgus gadus sniedz telpai komfortu un mājīgumu.

Kāpēc jāuztic mēbeļu izgatavošana kompānijai ab virtuves?

Dotajā brīdī ir daudz firmu, kuras piedāvā savus pakalpojumus mēbeļu izgatavošanā. Taču tas ir nopietns un sarežģīts jautājums, tāpēc labāk neriskēt, bet izvēlēties laika pārbaudītu, drošu kompāniju, kura spēj piedāvāt tikai pašu labāko. Par tādu kompāniju droši var uzskatīt ab virtuves.

Ar mums Jūs jebkuru savu ieceri vai sapni pārvērtīsiet realitātē. Pat nešaubieties, ar mums var izdarīt visu.

Pie mums ir pilns ražošanas cikls, tāpēc Jūs patstāvīgi varēsiet sekot līdzi visam, vai tā būtu mēbeļu projektēšana, vai materiāla izvēle, vai tieši montāžas process. Jāatzīmē, savā darbā kompānija ab virtuves izmanto tikai augstas kvalitātes materiālus un furnitūru no atpazīstamiem ražotājiem, tāpēc nevajadzēs pārdzīvot, ka kaut kas nebūs tā kā vajag.

Absolūti visus mēbeļu ražošanas procesus mūsu spoeciālisti veic atbilstoši nepieciešamajām tehniskajām normām un prasībām.

Mūsu profesionāļu veiktā mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma, sniedz šādas priekšrocības:

  • Savā darbā mēs izmantojam augsti tehnoloģiskus mēbeļu montāžas veidus.
  • Mēs izmantojam ekoloģiski tīrus materiālus, augstas kvalitātes stiprinājumus un furnitūru.
  • Mēs varam piedāvāt dažādas formas, veida, materiāla mēbeles.
  • Darbus veic kvalificēti darbinieki, kuriem ir liela darba pieredze šajā sfērā, turklāt viņi pastāvīgi paaugstina savu zināšanu līmeni.
  • Profesionālās iekārtas, ko mēs izmantojam, ļauj veikt apstrādi, materiālu piegriešanu bez jebkādām kļūdām.
  • Mēs garantējam pasūtījuma izpildi minimālos termiņos, nezaudējot kvalitāti.

Nāciet uz mūsu firmu ab virtuves, ja Jums nepieciešamas mēbeles pēc pasūtījuma, un Jūs garantēti saņemsiet teicamas kvalitātes darbu izpildi. Turklāt, mēs noteikti ņemsim vērā visas Jūsu vēlmes, tāpat veiksim precīzu nomērīšanu un izpildīsim darbus vislabākajā veidā.

ab virtuves MC2