Iebūvējamie skapji no ab virtuves – funkcionalitāte, estētika, komforts


Iebūvējamie skapji ļauj ietaupīt telpu un teicami organizēt mantu uzglabāšanu. Garderobes, ko radījusi firma ab virtuves – tas ir estētikas un funkcionalitātes savienojums.

Organizējot platību telpā un izvēloties mēbeles, aizvien biežāk tiek dota priekšroka iebūvējamiem skapjiem un garderobēm. Tām ir daudz vairāk priekšrocību, nekā parastajām korpusa mēbelēm:

  • Platības ekonomija. Iebūvējamie skapji tiek izgatavoti individuāli, ņemot vērā telpas gabarītus, un parasti ir izvietoti stūros vai gar vienu no istabas sienām. Tas ļauj racionālāk izmantot brīvo telpas platību.
  • Ērtības. Šādas garderobes ir aprīkotas ar bīdāmām durvīm, kas ir ļoti ērti ekspluatācijā, jo neaizņem papildus telpas platību.
  • Funkcionalitāte. Iebūvējamo skapju iekšējais aizpildījums var būt dažāds, jo tikai Jūs izlemsiet, cik plauktu un atviktņu vajag, kā tie būs izvietoti un cik lielam ir jābūt nodalījumam drēbēm uz pakaramajiem.

Iebūvējamie skapji no ab virtuves turklāt izskatās arī estētiski, ideāli iekļaujoties kopējā interjera koncepcijā. Dizains un forma var būt dažādi – no klasiskiem līdz futūristiskiem. Mēs varam realizēt jebkuras vēlmes.

Garderobes mēbeles – kādām tām jābūt?

Mūsdienīgas garderobes – tas ir ne tikai plauktu un atvilktņu komplekts, tā ir māksla organizēt telpu mantu uzglabāšanai. Šeit katrs sīkums ir svarīgs, mēs ņemam vērā visas nianses un Jūsu individuālās vēlmes.

Garderobes mēbeles tiek radītas ņemot vērā to, kādu funkciju tām jāizpilda katrā atsevišķā gadījumā. Piemēram, ja Jums ir vesela apavu kolekcija, mēs radīsim atsevišķu telpu tās ērtai un kompaktai uzglabāšanai, kura turklāt ļaus ātri un viegli atrast vajadzīgo pāri. Ir svarīgi, lai būtu arī pietiekami ietilpīgs nodalījums drēbēm uz pakaramajiem, lai tās varētu viegli izņemt un ātri izvēlēties vajadzīgo kleitu vai kreklu.

Neaizmirsīsim arī par sīkumiem – jostas, kaklasaites, cepures un citi aksesuāri jāuzglabā pareizi un kārtīgi. Kastes un kārbas dažādiem sīkumiem – neatņemams garderobes mēbeļu atribūts.

Protams, kompānijā ab virtuves mēs neiztiekam arī bez mūsdienīgām tehnoloģijām. Bīdāmās sistēmas, komplektējošās veiddaļas, un pats galvenais - pareiza to pielietošana parādīs Jums, cik ietilpīgas var būt garderobes un pat nelieli iebūvējamie skapji.

ab virtuves MC2