Iebūvējamās virtuves no ab virtuves palīdz nodrošināt telpas komfortu un mājīgumu


Veicot remontu, viens no galvenajiem jautājumiem ir šāds – kādas tieši būs virtuves mēbeles. Ir ļoti daudz visdažādāko variantu, taču beidzamā laikā ļoti izplatītas ir iebūvējamās virtuves. Tas ir tāpēc, ka izvēloties šo mūsdienīgo variantu, tiek ekonomēta telpas platība. Aktuāli tas ir tajos gadījumos, kad virtuves telpa ir ļoti maza.

Šādas mēbeles virtuvei patīk daudziem kompaktās konstrukcijas dēļ, kā arī tāpēc, ka ir iespēja nokomplektēt virtuves zonu ar mēbeļu elementiem un tehniku.

Kāpēc jāizvēlās iebūvējamās virtuves?

Iebūvējamās virtuves ir ļoti pieprasītas tāpēc, ka ir kompaktas, tās var izvietot gan dzīvokļos, gan kotedžās ar jebkādu plānojumu, gan biroju telpās, gan viesnīcu kompleksos un citās vietās, kur nepieciešamas virtuves mēbeles.

Izgatavojot iebūvējamās virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, kompānijas ab virtuves speciālisti vienmēr ņem vērā gan klienta finansiālās iespējas, gan arī dažādās vēlmes. Virtuves mēbeļu cena būs atkarīga no izvēlētā materiāla, izmēriem un projekta sarežģītības pakāpes. Parasti, izstrādājot projektu tiek ņemta vērā ne tikai galda virsma un izlietne, bet arī tālāka virtuves tehnikas uzstādīšana – ledusskapis, plīts, veļas mazgājamā mašīna.

Neatkarīgi no virtuves mēbeļu izpildīšanas varianta, mūsu profesionāļi neaizmirsīs par praktiskumu, ērtībām, funkcionalitāti un ilgmūžību. Tieši tāpēc mēs rekomendējam nokomplektēt virtuves mēbeles ar dažādām atvilktnēm, plauktiem un citiem aksesuāriem, kuri būs nepieciešami saimniekiem ekspluatācijas procesā. Turklāt, apsolām izpildīt pasūtījumu maksimāli ātri, neaizmirstot par kvalitāti.

Kādas priekšrocības ir iebūvējamām virtuvēm no kompānijas ab virtuves:

  • Iespēja ņemt dalību projekta izstrādē.
  • Patstāvīgi izvēlēties komplektāciju savām virtuves mēbelēm.
  • Jebkurā momentā veikt virtuves mēbeļu izgatavošanas kontroli.

Ņemiet vērā, mums nav nekā neiespējama. Kompānijas ab virtuves darbinieki izdarīs visu, lai mūsu klienti būtu apmierināti ar pirkumu un justos komfortabli un mājīgi. Pievilcīgs ārējais izskats, funkcionalitāte, izturība, drošība – to visu saņem klienti, veicot pasūtījumu mūsu firmā.

ab virtuves MC2