Par mums

„ab virtuves” – dizains, kvalitāte un atbildība

Mūsu assortimentā ir virtuves iekārtas, vannas istabas mēbeles, iebūvējamie skapji, galdi un citi interjera priekšmeti. Taču mūsu darbības pamatvirziens ir mēbeļu izstrāde un ražošana.

Mēs piedāvājam nevis vienkārši mēbeles, bet komfortablu atmosfēru un unikālu dizainu, kas izveidots ņemot vērā visas Jūsu vēlmes – tā ir māksla, radīt ērtu un izsmalcinātu telpu, kura dos prieka sajūtu ikreiz, kad Jūs atrodaties tajā.

Katrs produkts, ko izstrādājusi kompānija „ab virtuves”, ir unikāls, jo tāpat kā nav divu identisku cilvēku pasaulē, nav arī divu vienādu risinājumu.

Mēs piedāvājam saviem klientiem pilnu pakalpojumu klāstu:

  • Profesionālu interjera dizaineru konsultācijas.
  • Speciālista izbraukumu telpas nomērīšanai.
  • Individuālu mēbeļu projekta izstrādi.
  • Apdares materiālu, santehnikas, iebūvējamas sadzīves tehnikas, apgaismojuma izvēli.
  • Projekta izmaksu aprēķināšana dažādām komplektācijām.
  • Mēbeļu ražošanu.
  • Piegādi un uzstādīšanu.

Mēbeļu kvalitāte

Kompānija „ab virtuves” vienmēr orientējas uz kvalitāti, tāpēc izmanto drošus un izturīgus materiālus apvienojumā ar nevainojamu stilu. Mēs izmantojam materiālus tikai no atpazīstamiem ražotājiem, kuru produkcija gadu gaita ir parādījusi savu pārākumu, piemēram, Kronospan, Egger, Pfleiderer, Rehau.

Sekojot jaunākajām tendencēm un inovacijām, mēs izmantojam augstas kvalitātes furnitūru no vadošajiem ražotājiem: Hettich, Blum, Grass, Kesseböhmer, Häfele, Camar, Hailo.

Izvēloties sadzīves tehniku, mēs pievēršam uzmanību ilgmūžībai, drošībai, funkcionalitātei, ekonomiskai elektroenerģijas izmantošanai un mūsdienīgam dizainam. Mūsu virtuves ir aprīkotas ar kompāniju Miele, Siemens, Bosch, AEG, Electrolux, SMEG, ILVE, Franke, Blanco kā arī citu ražotāju iekārtām.

Mūsu klienti vēlās izpaust savu individualitāti un ir ļoti prasīgi pret produkcijas kvalitāti. Viņi ir lepni par mēbelēm, ko izgatavojusi kompānija „ab virtuves”. Mēs esam priecīgi par to – mums vienmēr būs stimuls strādāt vēl labāk.

ab virtuves MC2