Uzstādīšana

Pareiza virtuves uzstādīšana, virtuves aprīkojuma un santehnikas pieslēgšana – tā ir ķīla, ka nebūs problēmu daudzus gadus, tāpēc vislabāk ir uzticēt to profesionāļiem. Kompānija „ab virtuves” piedāvā visiem klientiem mēbeļu uzstādīšanas pakalpojumus, kurus sniedz speciālisti ar daudzu gadu pieredzi. Uzticot mums uzstādīšanu, Jūs varat būt pārliecināti par paveikto darbu augsto kvalitāti, jo tie tiek veikti saskaņā ar specifikācijām, rasējumiem un citiem dokumentiem, saņemtiem pirkšanas laikā. Darbu veikšanas kvalitāti pēc to pabeigšanas kontrolē projekta vadītājs.

Mēbeļu uzstādīšanas noteikumi

  1. Darbu ilgums. Mēbeļu uzstādīšana var aizņemt no 1 līdz 25 darba dienām. Konkrēts termiņš tiek noteikts pēc sarežģītības līmeņa, darbu apjoma un secības, izmantojamo elementu specifikas. Virtuves pasūtīšanas laikā Jūs saņemsiet precīzāku informāciju par uzstādīšanas termiņiem no mūsu meistariem.
  2. Uzstādīšanas izmaksas. Jaunā projekta uzstādīšanas standarta cena sastāda 10 % no kopējām mēbeļu un sadzīves tehnikas izmaksām. Ja būs nepieciešamība demontēt esošās mēbeles, veikt turpmāko remontu, tad gala summa tiek noteikta pēc laika, kurš nepieciešams visu darbu izpildei. Papildus, izmaksas ietekmē attālums no „ab virtuves” mēbeļu saloniem līdz uzstādīšanas vietai. Precīzas darbu izmaksas tiek noteiktas kompānijas darbiniekam apsekojot telpas un var būt pārskatītas, ja rodās slēptās grūtības.

ab virtuves MC2