Projektēšana

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma palīdz radīt unikālu un neatkārtojamu interjeru. Izpildīti pēc individuāla projekta mēbeļu komplekti ideāli iekļaujas dzīvojamajā telpā un parāda pasūtītāja priekšstatus par komfortu, stilu un funkcionalitāti.

Kompānija „ab virtuves” piedāvā oriģinālu dizaina risinājumu ikvienam, kas vēlās radīt jaunu, mūsdienīgu interjeru savai garderobei, virtuvei, viesistabai, bibliotēkai vai vannas istabai. Kompāniju pārstāv profesionālu dizaineru komanda, kura, ņemot vērā visas vēlmes, gatava radīt projektu, optimāli apvienojošu sevī mēbeļu dizainu, tehniskās inovācijas, sadzīves tehniku un aksesuārus, ideālam ieceru iemiesojumam.

Kompānijas speciālisti izpilda jebkuras sarežģītības pasūtījumus. Piemēram, plānojot virtuves telpu, projekts ietver ne tikai mēbeles, bet arī speciālu aprīkojumu, iebūvējamo sadzīves tehniku, dažādus dizaina un dekoratīvos objektus.

Dizaina-projekta izveidošana – tas ir aizraujošs radošs process, kura rezultāts ir īpaši veiksmīgs, kad dizainers un klients cieši sadarbojas. Topošās virtuves prezentācija 3 D formātā, ļaus klientam ieraudzīt visas nianses un precizēt detaļas. Speciālisti palīdzēs izvēlēties materiālus, apdari, virtuves aprīkojumu un santehniku.

Projekta izveidošana ir maksas pakalpojums, kura izmaksas ir atkarīgas no sarežģītības pakāpes, mēbeļu apjoma un iebūvējamās sadzīves tehnikas specifikas.

ab virtuves MC2