Mērījumi

Kompānija „ab virtuves” izgatavo pēc pasūtījuma iebūvējamās mēbeles virtuvei, vannas istabai un citām dažādas sarežģītības un konfigurācijas telpām. Visi elementi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, ar mūsdienīgu Eiropas furnitūras izmantošanu, kas paildzina kalpošanas laiku.

Lai iebūvējamās mēbeles atbilstu visām pasūtītāja prasībām un ideāli iederētos paredzētajā telpā, īpaši nozīmīgi ir sākotnēji veiktie mērījumi, kas palīdzēs optimāli apvienot klienta vēlmes un reālo projektu, pamatojoties uz konkrētiem izmēriem.

Profesionālā mērījumu veikšana ļauj izvairīties no neprecizitātes, pasūtījuma pārstrādāšanas nepieciešamības, ekonomē laiku un materiālus.

Galvenie aspekti mērījumu laikā ir telpas garums un augstums, kas tiek mērīti vairākās vietās. Turklāt, nepieciešams iegūt inženierkomunikāciju, rozešu, karnīžu, nišu, radiatoru, palodžu un slēdžu parametrus. Ļoti svarīgs ir arī attālums no griestiem līdz grīdas līstēm, kā arī iebūvējamās sadzīves tehnikas izmēri.

Izbraukumā pie klienta, kompānijas speciālisti uzņemās visu atbildību par telpas izmēru ievērošanu veicot mēbeļu projektēšanu, izgatavošanu un uzstādīšanu. Pakalpojums par mērījumu veikšanu ir maksas, cena ir atkarīga no objekta atrašanās vietas un laika, kas nepieciešams mērījumu veikšanai.

Mēbeļu izgatavošana notiek arī pēc izmēriem, kurus iesniedz klients. Par šo izmēru neatbilstību, kompānija nav atbildīga.

ab virtuves MC2