Konsultācijas

Kompānijas „ab virtuves” meistari un dizaineri ir gatavi iemiesot visoriģinālākās Jūsu idejas – virtuves, garderobes, bibliotēkas, viesistabas un vannas istabas interjera labiekārtošanā. Vēlmi aprīkot savu mājokli stilīgi, moderni, saskaņā ar mūsdienīgām tendencēm un justies mājīgi un ērti, var īstenot ar mēbeļu pasūtīšanu pēc individuāla projekta.

Kompānijas speciālisti ir gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar interjera dizainu un mēbeļu ražošanu. Tāpat rekomendācijas, kā izmantot optimālos risinājumus telpas organizācijā, jaunu materiālu un kvalitatīvas furnitūras izmantošanā, kļūs par palīdzību Jūsu vēlmju un prasību konkretizēšanā. Turklāt, profesionālie dizaineri sagatavos cenu piedāvājumu esošajiem projektiem.

Bezmaksas konsultācijas ļaus bez grūtībām izvēlēties mēbeļu stila un krāsu risinājumus, konstruktīvo izkārtojumu, palīdzēs rast telpas zonējumu risinājumus, dos atbildes uz pieeju nestandarta projektēšanā.

Kompānijas „ab virtuves” speciālisti gatavi izpildīt jebkuras klientu vēlmes. Kompleksā pieeja ietver sevī projekta izveidi un mēbeļu ražošanu, piegādi, uzstādīšanu, garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Tieši tāpēc mūsu kompānijas mēbeles ilgu laiku nodrošina komfortu, mājīgumu un patīkamu atmosfēru mājās.

ab virtuves MC2